Pompa wodna – kompleksowa oferta

Do zakupu furminatora dla kota po części skłoniła mnie przyjaciółka, a po części opinie, jakie znalazłam w Internecie na temat tego produktu. Z moim kotem zawsze był z tym problem, gdyż z uwagi na długą sierść wystarczyło kilka dni, bym znajdowała wszędzie kłęby jego włosów umykające pod moimi sposobami jak te fruwające krzaki w westernach. Furminator dla kota zrobił jednak z tym porządek i w końcu nie muszę co chwila uganiać się za tymi kłębami sierści – opinie na plus wzbogacone są zatem również o mój komentarz.

Kasia M.

Furminator dla kota to kawał naprawdę dobrze wykonanej roboty. Zdjęcia nie oddają jakości tego produktu, a opinie na jego temat w 100% pokrywają się z jego możliwościami. Choć mój kot ma krótką sierść to ten tzw. podszerstek jest u niego bardzo gęsty (widać taka rasa). Na szczęście model który wybrałem doskonale sobie z tym radzi, a furminator dla kota i jego użycie stał się jedną z ulubionych zabaw dla mojego mruczka – nigdy nie słyszałem by tak głośno mruczał.

martyna

Mam w domu pięć kotów, więc wiem co to znaczy sprzątnie sierści. Każdy z nich jest długowłosy więc podszerstek występuje tu niezwykle bujnie. Czesanie przy pomocy zwykłej szczotki lub grzebienia bywało męczące i czasochłonne, na szczęście mój mąż ulitował się nad moją niedolą i kupił mi któregoś dnia furminator dla kota. Przetestowałam i jestem wniebowzięta. Jeden kot, kilka minut i po krzyku! Opinie, które znaleźć można w Sieci nie są tu ani trochę przesadzone, a moje mruczki teraz już same proszą się o czesanie.

sophie_97